Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Рачна барамина 300мм
Беорол

Рачна барамина 300мм

Шифра на артикл: RUP
Šifra proizvođača: CEKICI
0 МКД
350 МКД
315 МКД
Заштеда: 35 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 315,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Хебла изработена од квалитетен жилав челик, наменет за вадење клинци и разни други работи во градежништвото
Карактеристика Вредност
Kатегорија Чекани
Бренд Беорол
Димензија 300 x 14mm
Занает Бравари, Водоинсталатери, Градинари, Ѕидари, Каменорезци, Махничари, Монтери, Паркетари, Столари, Тапетари, Тесари
Trenutno nema komentara

Слични производи

Рачна барамина 300мм
Рачна барамина 300мм
Чекани
315
Izaberi količinu
2
1