Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Чекан машински даб рачка GS 200гр
Беорол

Чекан машински даб рачка GS 200гр

Шифра на артикл: C200
Šifra proizvođača: CEKICI
0 МКД
300 МКД
300 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 300,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Mашински чекан со изрезбана дрвена рачка и заштитна облога. Изрезбарениот ракохват овозможува лесна работа и подобра положба во рака
Карактеристика Вредност
Kатегорија Чекани
Бренд Беорол
Димензија 307mm
Занает Армирачи, Бравари, Водоинсталатери, Гипсари, Градинари, Електричари, Заварувачи, Ѕидари, Изолатори, Каменорезци, Керамичари, Махничари, Молери и фарбари, Монтери, Паркетари, Столари, Тапетари, Тесари, Фасадери
Материјал Јагленосан челик
Тежина 200gr
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
315 МКД
Заштеда 10%
350 МКД
Чекан машински даб рачка GS 200гр
Чекан машински даб рачка GS 200гр
Чекани
300
Izaberi količinu
2
1