Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Чекан столарски комбинован фибер GS 600гр
Беорол

Чекан столарски комбинован фибер GS 600гр

Шифра на артикл: CTKE
Barkod: 8606007993738
Šifra proizvođača: CEKICI
  • Намена: За употреба во столарски работи
  • Ковано од квалитетен челик, стврднат до 45-55 Rockwell
  • Тежина: 600 гр
  • Должина: 325мм
  • Материјал: Јаглероден челик / Фиберглас

 

0 МКД
650 МКД
650 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 650,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Тесарски чекан 600гр со фиберглас рачка прекриена со термопластична гума, едноделно искован со високо квалитетен челик, полиран до висок сјај, кален на 45–55 Роквели. Благодарение на посебно направениот магнет во главата на чеканот, во комбинација со специјален жлеб, овозможува ковање на клинци со една рака.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Чекани
Бренд Беорол
Димензија 325mm
Занает Ѕидари, Столари, Тапетари, Тесари
Материјал Јагленосан челик - 45–55 Роквели
Рачка Fiber-Ergo

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За вадење клинци и други работи во градежништвото Димензии: 300 x 14мм Мате...
350 МКД
Sačuvano u omiljne
Чекани M2000
Намена: За кршење камен и бетон Ковано од квалитетен челик, стврднат до 45-55 Rockwe...
1.150 МКД
Sačuvano u omiljne
Чекани M1500
Намена: За кршење камен и бетон Ковано од квалитетен челик, стврднат до 45-55 Rockwe...
790 МКД
Sačuvano u omiljne
Чекани M1000
Намена: За кршење камен и бетон Ковано од квалитетен челик, стврднат до 45-55 Rockwe...
620 МКД
Sačuvano u omiljne
Чекани C1000
Намена: За забивање на клинци, кршење и обликување Ковано од квалитетен челик, стврд...
770 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За забивање на клинци, кршење и обликување Ковано од квалитетен челик, стврд...
650 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За забивање на клинци, кршење и обликување Ковано од квалитетен челик, стврд...
432 МКД
Заштеда 10%
480 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За забивање на клинци, кршење и обликување Ковано од квалитетен челик, стврд...
340 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За забивање на клинци, кршење и обликување Ковано од квалитетен челик, стврд...
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За забивање на клинци, кршење и обликување Ковано од квалитетен челик, стврд...
220 МКД
Sačuvano u omiljne
Чекани CG250
Намена: Помош при вградување на сите видови подлоги Обезбедува поголема сила на удар...
210 МКД
Sačuvano u omiljne
Чекани TRP450
Намена: За вадење клинци и други работи во градежништвото Димензии: 450 x 16мм Мате...
530 МКД
Чекан столарски комбинован фибер GS 600гр
Чекан столарски комбинован фибер GS 600гр
Чекани
650
Izaberi količinu
2
1