Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Рачна барамина 800x18мм
Беорол

Рачна барамина 800x18мм

Шифра на артикл: TRP800
Šifra proizvođača: CEKICI
0 МКД
1.250 МКД
1.250 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 1.250,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Хебла изработена од квалитетен жилав челик, наменет за вадење клинци и разни други работи во градежништвото.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Чекани
Бренд Беорол
Димензија 800 x 18mm
Занает Бравари, Водоинсталатери, Градинари, Ѕидари, Каменорезци, Махничари, Монтери, Паркетари, Столари, Тапетари, Тесари
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Чекани C1000
693 МКД
Заштеда 10%
770 МКД
Рачна барамина 800x18мм
Рачна барамина 800x18мм
Чекани
1.250
Izaberi količinu
2
1