Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Тефлонска трака 12мм х 10м
Беорол

Тефлонска трака 12мм х 10м

Шифра на артикл: TFT
Šifra proizvođača: AL_DUC_TEF
  • Намена: За водоводни работи
  • Димензија: 10м x 12мм
  • Дебелина: 0,075 mm

 

0 МКД
20 МКД
20 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 12 kapsula po ceni od 240,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Тефлон лентата е наменета за водоинсталатерски работи. Бела боја, со дебелина 0,075мм. Должина 10m, ширина 12mm.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Alu, duct и тефлон траки
Боја Бела
Бренд Беорол
Димензија 12mm x 10m
Занает Водоинсталатери
Тип Duct/Армирана трака
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: Се применува за термоизолација и декорација Материјал: Алуминиум Димен...
130 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Се применува за термоизолација и декорација Материјал: Алуминиум Димен...
600 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За топлинска и хидроизолација, пакување на тешки пакувања, поправки и украси ...
120 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За топлинска и хидроизолација, пакување на тешки пакувања, поправки и украси ...
360 МКД
Тефлонска трака 12мм х 10м
Тефлонска трака 12мм х 10м
Alu, duct и тефлон траки
20
Izaberi količinu
2
1