Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Хартиена алу трака за агли 30m
Беорол

Хартиена алу трака за агли 30m

Шифра на артикл: PATU
Šifra proizvođača: AL_DUC_TEF
  • Намена: За преврзување на споеви во градежништвото
  • Материјал: Постојат две паралелни алуминиумски ленти, секоја широка 10мм, на висококвалитетна хартиена основа
  • Димензии: 30м x 50мм
  • Издржува најголем напон на истегнување од 4,5 Mpa
  • Дебелината на алуминиумот е 0,24 мм, а дебелината на хартијата е 0,32 мм
0 МКД
1.050 МКД
1.050 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 1.050,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Ова е трака е долга 30 m и широка 50 mm со две паралелни алуминиумски ленти за заштита на надворешните агли на преградите со суво поставување, кои се свиткуваат околу надворешните агли и формираат чиста и права линија. Оваа трака треба да обезбеди силна заштита на аголот кога се користи заедно со мешан цемент или глет маса за измазнување.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Alu, duct и тефлон траки
Боја Бела
Бренд Беорол
Занает Керамичари, Молери и фарбари, Столари
Намена Се употребува за бандажирање на спојки во градежништвото

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: Се применува за термоизолација и декорација Материјал: Алуминиум Димен...
130 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Се применува за термоизолација и декорација Материјал: Алуминиум Димен...
600 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За топлинска и хидроизолација, пакување на тешки пакувања, поправки и украси ...
120 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За топлинска и хидроизолација, пакување на тешки пакувања, поправки и украси ...
360 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За водоводни работи Димензија: 10м x 12мм Дебелина: 0,075 mm  
18 МКД
Заштеда 10%
20 МКД
Хартиена алу трака за агли 30m
Хартиена алу трака за агли 30m
Alu, duct и тефлон траки
1.050
Izaberi količinu
2
1