Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Duct трака 48мм x 50м
Беорол

Duct трака 48мм x 50м

Шифра на артикл: TT50
Šifra proizvođača: AL_DUC_TEF
  • Намена: За топлинска и хидроизолација, пакување на тешки пакувања, поправки и украси
  • Материјал: Полиетилен засилен со платно
  • Димензија: 48мм х 50м
  • Вид на лепак: Топол восок
  • Трислојна

 

0 МКД
360 МКД
360 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 3 kapsula po ceni od 1.079,97 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Примена кај термо и хидроизолација, пакување на тешки пакети, репарација и декорација. Лепак: Hot Melt (Топол восок). Траката е армирана поради поголема издржливост. Голема моќ на лепење. Боја: сива. Ширина: 50mm.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Alu, duct и тефлон траки
Боја Сива
Бренд Беорол
Вид на лепак Топол восок
Димензија 48mm x 50m
Занает Водоинсталатери, Изолатори, Монтери
Материјал Полиетилен армиран со платно
Намена Погодна за разни видови на површини
Перформанси 2 Трослојни
Тип Креп трака Indoor Standard
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: Се применува за термоизолација и декорација Материјал: Алуминиум Димен...
130 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Се применува за термоизолација и декорација Материјал: Алуминиум Димен...
600 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За топлинска и хидроизолација, пакување на тешки пакувања, поправки и украси ...
120 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За водоводни работи Димензија: 10м x 12мм Дебелина: 0,075 mm  
20 МКД
Duct трака 48мм x 50м
Duct трака 48мм x 50м
Alu, duct и тефлон траки
360
Izaberi količinu
2
1