Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Алу трака 50мм x 10м
Беорол

Алу трака 50мм x 10м

Шифра на артикл: AT10
Šifra proizvođača: AL_DUC_TEF
0 МКД
130 МКД
130 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
помош

Лентата се применува за термоизолација и декорација. Издржува температури од -20C до +120C

Карактеристика Вредност
Kатегорија Alu, duct и тефлон траки
Боја Сребрена
Бренд Беорол
Вид на лепак Акрилен лепак
Димензија 50mm x 10m
Занает Изолатори, Монтери
Намена Погодна за разни видови на површини
Перформанси 2 Трослојни
Тип Автолакерска трака
Trenutno nema komentara
Алу трака 50мм x 10м
Алу трака 50мм x 10м
Alu, duct и тефлон траки
130
Izaberi količinu
2
1