Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Алу трака 50мм x 50м
Беорол

Алу трака 50мм x 50м

Шифра на артикл: AT50
Barkod: 8606102760181
Šifra proizvođača: AL_DUC_TEF
  • Намена: Се применува за термоизолација и декорација
  • Материјал: Алуминиум
  • Димензија: 50mm x 50m
  • Вид на лепак: Акрилен лепак
  • Температурен опсег: -20C до +120C

 

0 МКД
600 МКД
600 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 600,01 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Алуминиумска трака 50mm x50m. Лентата се применува за термоизолација и декорација. Дебелина на траката е 50 микрони +-10%. Издржува температури од -20C до +120C

Карактеристика Вредност
Kатегорија Alu, duct и тефлон траки
Боја Сребрена
Бренд Беорол
Вид на лепак Акрилен лепак
Димензија 50mm x 10m
Занает Изолатори, Монтери
Тип Автолакерска трака

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За преврзување на споеви во градежништвото Материјал: Постојат две паралелни...
1.050 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Се применува за термоизолација и декорација Материјал: Алуминиум Димен...
130 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За топлинска и хидроизолација, пакување на тешки пакувања, поправки и украси ...
120 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За топлинска и хидроизолација, пакување на тешки пакувања, поправки и украси ...
360 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За водоводни работи Димензија: 10м x 12мм Дебелина: 0,075 mm  
18 МКД
Заштеда 10%
20 МКД
Алу трака 50мм x 50м
Алу трака 50мм x 50м
Alu, duct и тефлон траки
600
Izaberi količinu
2
1