Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 5000 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Напомена за правни лица: За да ги видите големопродажните цени, потребно е да се пријавите на сајтот како правно лице
Вести
04.02.2020.

Нови димензии на церади

Sačuvano u omiljne
Церади CU6X8
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.600 МКД
Sačuvano u omiljne
Церади CU3X4
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
420 МКД
Sačuvano u omiljne
Церади CU2X3
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
190 МКД
Sačuvano u omiljne
Церади CU6X10
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.940 МКД
Sačuvano u omiljne
Церади CU5X8
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.300 МКД
Sačuvano u omiljne
Церади CU5X6
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
873 МКД
970 МКД

Остави коментар

Trenutno nema komentara