Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Церада универзална 4x5м
Беорол

Церада универзална 4x5м

Шифра на артикл: CU4X5
Šifra proizvođača: CERADE
0 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 990,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Повеќенаменска универзална церада од PE Tarpaulin е идеална за разни намени во домаќинството. Се употребува како заштита од сонце, вода или за чување на материјал кој не треба да биде да биде во допир со надворешни влијанија. Отпорна е на вода, мувла и останати атмосферски влијанија. Алуминиумски прстени. Појачани агли со провчлеено PP jaже.Тежина: 80гр/м²
Карактеристика Вредност
Kатегорија Церади
Боја Сина
Бренд Беорол
Димензија 385 x 490cm
Занает Градинари, Ѕидари, Керамичари, Лакери, Махничари, Молери и фарбари, Монтери, Фасадери, Хоби
Материјал PE Tarpaulin
Намена Повеќенаменска универзална церада од PE Tarpaulin идеална е за разни намени во домаќинството
Тежина 80gr/m2
Тип Универзална
Trenutno nema komentara

Слични производи

Церада универзална 4x5м
Церада универзална 4x5м
Церади
990
Izaberi količinu
2
1