Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Церада универзална 2x3м
Беорол

Церада универзална 2x3м

Шифра на артикл: CU2X3
Šifra proizvođača: CERADE
0 МКД
300 МКД
300 МКД
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
1
2
3
4
5
OK
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
помош
Повеќенаменска универзална церада од PE Tarpaulin е идеална за разни намени во домаќинството. Се употребува како заштита од сонце, вода или за чување на материјал кој не треба да биде да биде во допир со надворешни влијанија. Отпорна е на вода, мувла и останати атмосферски влијанија. Алуминиумски прстени. Појачани агли со провчлеено PP jaже.Тежина: 80гр/м²
Карактеристика Вредност
Kатегорија Церади
Боја Сина
Бренд Беорол
Димензија 190 x 290cm
Занает Градинари, Ѕидари, Керамичари, Лакери, Махничари, Молери и фарбари, Монтери, Фасадери, Хоби
Материјал PE Tarpaulin
Намена Повеќенаменска универзална церада од PE Tarpaulin идеална е за разни намени во домаќинството
Тежина 80gr/m2
Тип Универзална
Trenutno nema komentara

Слични производи

Церада универзална 2x3м
Церада универзална 2x3м
Церади
300
Izaberi količinu
2
1