Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Церада универзална 6x10м
Беорол

Церада универзална 6x10м

Шифра на артикл: CU6X10
Šifra proizvođača: CERADE
  • Се употребува како заштита од сонце, вода или за чување на материјали кои не треба да бидат во допир со надворешни влијанија
  • Изработена е од PE Tarpaulin, отпорна е на вода, мувла и останати атмосферски влијанија
  • Прстените се изработени од алуминиум 
  • Засилени агли со провлечено PP jaже
  • Тежина: 80gr/m²

 

 

 

0 МКД
2.950 МКД
2.950 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 2.949,99 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Повеќенаменска универзална церада 6x10m од PE Tarpaulin е идеална за разни намени во домаќинството. Се употребува како заштита од сонце, вода или за чување на материјали кои не треба да бидат во допир со надворешни влијанија. Отпорна е на вода, мувла и останати атмосферски влијанија. Прстените се изработени од алуминиум. Засилени агли со провлечено PP jaже.Тежина: 80gr/m²

Карактеристика Вредност
Kатегорија Церади
Боја Сина
Бренд Беорол
Занает Градинари, Ѕидари, Керамичари, Лакери, Махничари, Молери и фарбари, Монтери, Фасадери, Хоби
Материјал PE Tarpaulin
Намена Повеќенаменска универзална церада од PE Tarpaulin идеална е за разни намени во домаќинството
Тежина 80gr/m2
Тип Универзална
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Церади CU6X8
Се употребува како заштита од сонце, вода или за чување на материјали кои не треба да...
2.020 МКД
Sačuvano u omiljne
Церади CU4X5
Се употребува како заштита од сонце, вода или за чување на материјали кои не треба да...
891 МКД
Заштеда 10%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
Церади CU3X4
Се употребува како заштита од сонце, вода или за чување на материјали кои не треба да...
610 МКД
Sačuvano u omiljne
Церади CU2X3
Се употребува како заштита од сонце, вода или за чување на материјали кои не треба да...
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Церади CU5X8
Се употребува како заштита од сонце, вода или за чување на материјали кои не треба да...
1.730 МКД
Sačuvano u omiljne
Церади CU5X6
Се употребува како заштита од сонце, вода или за чување на материјали кои не треба да...
1.270 МКД
Sačuvano u omiljne
Церади CU4X6
Се употребува како заштита од сонце, вода или за чување на материјали кои не треба да...
1.120 МКД
Sačuvano u omiljne
Церади CU3X5
Се употребува како заштита од сонце, вода или за чување на материјали кои не треба да...
740 МКД
Церада универзална 6x10м
Церада универзална 6x10м
Церади
2.950
Izaberi količinu
2
1