Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Ваљак Микрофибер 18цм ø8 резерва
Беорол

Ваљак Микрофибер 18цм ø8 резерва

Шифра на артикл: VMFR188
Šifra proizvođača: VALJCI_AKR
  • За нанесување на акрилни премази, со ефект на плишана структура
  • Должина на влакна: 9мм
  • Начин на производство: Термофузија
  • Материјал: 100% Микрофибер
  • На овој артикал му одговара RV188 - Рачка за ваљак 18цм ø8

 

0 МКД
120 МКД
120 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 119,99 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Ваљак за нанос на лазурни премази, акрилни премази-ефект на мазна плишана структура Mikrofiber. Должина на влакното 9мм. Се израбутува како термофузионен ваљак.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Ваљаци за акрилни бои
Бренд Беорол
Вид на боја Latex (боја која се пере) / Подлоги
Димензија ø45 x 180mm
Занает Молери и фарбари
Материјал 100% Микрофибер
Намена Ваљак за нанесување на лазурни премази, акрилни премази
Рачка RV188
Тип Термофузиони ваљци

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За работа на паркети, за нанесување на акрилни, азурни и други лакови во тено...
300 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на акрилни, азурни и латекс бои и лакови во тенок слој, за ефект на маз...
280 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на акрилни премази, со ефект на мазна стаклена структура Должина на вл...
280 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на акрилни премази, со ефект на плишана структура Должина на влакна: 1...
230 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на акрилни премази, со ефект на плишана структура Должина на влакна: 9...
200 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување акрилни бои, за внатрешни работи Должина на влакна: 5мм Начин на прои...
119 МКД
Заштеда 30%
170 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на акрилни премази Со ефект на плишана структура Должина на влакна: 1...
80 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на акрилни премази Без лиење Должина на влакна: 13мм Начин на произв...
112 МКД
Заштеда 30%
160 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на акрилни премази Должина на влакна: 12 мм Начин на производство: Те...
250 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување акрилни бои, за внатрешни работи Должина на влакна: 5мм Начин на прои...
220 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на акрилни премази Должина на влакна: 12 мм Начин на производство: Те...
110 МКД
Ваљак Микрофибер 18цм ø8 резерва
Ваљак Микрофибер 18цм ø8 резерва
Ваљаци за акрилни бои
120
Izaberi količinu
2
1