Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Тапер четка PVC 7 реда со навој
Беорол

Тапер четка PVC 7 реда со навој

Шифра на артикл: TPVCN
Šifra proizvođača: TAPERSAJBN
  • Примена: за нанесување на полудисперзивни и дисперзивни премази како и лепак
  • Тип на длака: 100% Полипропилен
  • Димензија: 200 x 60мм
  • 7 реда влакна со тапер врв
  • Со овој производ ја препорачуваме MSN120 - Метален стап со навој 120цм

 

0 МКД
150 МКД
150 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 6 kapsula po ceni od 900,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Тапер четката се состои од тело на четката и влакна со тапер врв. Телото на четката е изработено од PVC матријал и поседува навој, а влакната се изработени од 100% полипропилен со тапер врв и имаат исклучителна впивачка моќ. Димензија: 200x60mm. Примена: за нанесување на полудисперзивни и дисперзивни премази како и за лепак.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Тапери и шајбни
Бренд Беорол
Димензија 200 x 60mm
Занает Ѕидари, Керамичари, Молери и фарбари, Паркетари, Хоби
Намена Универзална четка
Облик Тапер
Профи, стандард, економик Економик
Тип на длака 100% Полипропилен

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: за нанесување на полудисперзивни и дисперзивни премази Тип на длака: 10...
670 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за нанесување на полудисперзивни и дисперзивни премази како и лепкови Тип на...
135 МКД
Заштеда 10%
150 МКД
Тапер четка PVC 7 реда со навој
Тапер четка PVC 7 реда со навој
Тапери и шајбни
150
Izaberi količinu
2
1