Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Молерска шајбна пвц економик
Беорол

Молерска шајбна пвц економик

Шифра на артикл: MSPVCE
Barkod: 8606103238290
Šifra proizvođača: TAPERSAJBN
  • Намена: за нанесување на полудисперзивни и дисперзивни премази
  • Тип на длака: 100% Полипропилен
  • Димензии: ø125мм

 

0 МКД
670 МКД
670 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 670,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Молерска шајбна за нанесување на полудисперзивни и дисперзивни премази.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Тапери и шајбни
Бренд Беорол
Димензија ø125mm
Занает Молери и фарбари, Хоби
Намена Молерска шајбна за нанесување на полудисперзивни и дисперзивни
Тип на длака 100% Полипропилен

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Примена: за нанесување на полудисперзивни и дисперзивни премази како и лепак Тип на ...
150 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за нанесување на полудисперзивни и дисперзивни премази како и лепкови Тип на...
150 МКД
Молерска шајбна пвц економик
Молерска шајбна пвц економик
Тапери и шајбни
670
Izaberi količinu
2
1