Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Тапер ПВЦ 170x70мм
Беорол

Тапер ПВЦ 170x70мм

Шифра на артикл: T170X70
Šifra proizvođača: TAPERSAJBN
0 МКД
150 МКД
150 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 12 kapsula po ceni od 1.800,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Синтетичко влакно. Се препорачува за нанесување на полудисперзивни и дисперзивни премази како и лепкови.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Тапери и шајбни
Бренд Беорол
Димензија 170 x 70mm
Занает Тапетари
Намена Се препорачува за нанесување на полудисперзивни и дисперзивни премази како и лепак
Тип на длака 100% Полипропилен
Trenutno nema komentara
Тапер ПВЦ 170x70мм
Тапер ПВЦ 170x70мм
Тапери и шајбни
150
Izaberi količinu
2
1