Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Радијатор рачка 7цм
Беорол

Радијатор рачка 7цм

Шифра на артикл: RR7
Šifra proizvođača: RUCKE_VAL
  • За употреба со ваљаци за радијатори со соодветен дијаметар и должина
  • Зафатот на рачката одвнатре се совпаѓа со телескопската рачка
  • Материјал: полипропилен/галванизирана жица
  • Димензии: 7 x 29 цм
  • Дијаметар на жица: ø6мм

 

0 МКД
40 МКД
40 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 40,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Рачки за радијатор ваљаци, изработени од поцинкуван челик. Рачките од внатрешната страна одговараат за телескопи.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Рачки за ваљаци
Боја Црвена
Бренд Беорол
Жица ø6mm
Занает Ѕидари, Лакери, Молери и фарбари, Паркетари, Фасадери
Материјал Полипропилен/Поцинкувана жица
Намена Рачка за ваљак 10cm ø6mm должина 7cm
Тип Рачки за ваљаци

Слични производи

Sačuvano u omiljne
За употреба со ваљаци со соодветен дијаметар и должина Зафатот на рачката одвнатре&n...
75 МКД
Sačuvano u omiljne
За употреба со ваљаци, т.н систем „Cage“. Зафатот на рачката одвнатре&nb...
91 МКД
Заштеда 30%
130 МКД
Sačuvano u omiljne
За употреба со ваљаци за радијатори со соодветен дијаметар и должина Зафатот на рачк...
40 МКД
Sačuvano u omiljne
За употреба со ваљаци за радијатори со соодветен дијаметар и должина Зафатот на рачк...
55 МКД
Sačuvano u omiljne
За употреба со ваљаци за радијатори со соодветен дијаметар и должина Зафатот на рачк...
36 МКД
Заштеда 10%
40 МКД
Sačuvano u omiljne
За употреба со ваљаци со соодветен дијаметар и должина Зафатот на рачката одвнатре&n...
65 МКД
Sačuvano u omiljne
За употреба со ваљаци за радијатори со соодветен дијаметар и должина Зафатот на рачк...
60 МКД
Радијатор рачка 7цм
Радијатор рачка 7цм
Рачки за ваљаци
40
Izaberi količinu
2
1