Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Радијатор рачка 5цм
Беорол

Радијатор рачка 5цм

Шифра на артикл: RR5
Šifra proizvođača: RUCKE_VAL
  • За употреба со ваљаци за радијатори со соодветен дијаметар и должина
  • Зафатот на рачката одвнатре се совпаѓа со телескопската рачка
  • Материјал: полипропилен/галванизирана жица
  • Димензии: 5 x 20 цм
  • Дијаметар на жица: ø6мм

 

0 МКД
40 МКД
36 МКД
Заштеда: 4 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 36,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Рачки за радијатор ваљаци, изработени од поцинкуван челик. Рачките од внатрешната страна одговараат за телескопи.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Рачки за ваљаци
Боја Црвена
Бренд Беорол
Жица ø6mm
Занает Ѕидари, Лакери, Молери и фарбари, Паркетари, Фасадери
Материјал Полипропилен/Поцинкувана жица
Намена Рачка за ваљак 10cm ø6mm должина 5cm
Тип Рачки за ваљаци

Слични производи

Sačuvano u omiljne
За употреба со ваљаци со соодветен дијаметар и должина Зафатот на рачката одвнатре&n...
75 МКД
Sačuvano u omiljne
За употреба со ваљаци, т.н систем „Cage“. Зафатот на рачката одвнатре&nb...
91 МКД
Заштеда 30%
130 МКД
Sačuvano u omiljne
За употреба со ваљаци за радијатори со соодветен дијаметар и должина Зафатот на рачк...
40 МКД
Sačuvano u omiljne
За употреба со ваљаци за радијатори со соодветен дијаметар и должина Зафатот на рачк...
55 МКД
Sačuvano u omiljne
За употреба со ваљаци за радијатори со соодветен дијаметар и должина Зафатот на рачк...
40 МКД
Sačuvano u omiljne
За употреба со ваљаци со соодветен дијаметар и должина Зафатот на рачката одвнатре&n...
65 МКД
Sačuvano u omiljne
За употреба со ваљаци за радијатори со соодветен дијаметар и должина Зафатот на рачк...
60 МКД
Радијатор рачка 5цм
Радијатор рачка 5цм
Рачки за ваљаци
36
Izaberi količinu
2
1