Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Rачка 5 жици cage system 18цм-38мм
Беорол

Rачка 5 жици cage system 18цм-38мм

Шифра на артикл: RV18CG
Šifra proizvođača: RUCKE_VAL
  • За употреба со ваљаци, т.н систем „Cage“.
  • Зафатот на рачката одвнатре се совпаѓа со телескопската рачка
  • Се состои од 5 галванизирани жици и главна осовина со дијаметар од 8мм
  • Материјал: полипропилен/галванизирана жица
  • Димензии: ø38мм x 18цм

 

 

0 МКД
130 МКД
91 МКД
Заштеда: 39 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 91,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Рачки за ваљак за таканаречен CAGE систем со пластична рачка. Се состои од 5 поцинкувани жици и главна осовина со пречник 8мм.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Рачки за ваљаци
Боја Црвена
Бренд Беорол
Димензија ø8mm x 38cm
Жица ø8mm
Занает Ѕидари, Лакери, Молери и фарбари, Паркетари, Фасадери
Материјал Полипропилен/Поцинкувана жица
Тип Рачки за ваљаци

Слични производи

Sačuvano u omiljne
За употреба со ваљаци со соодветен дијаметар и должина Зафатот на рачката одвнатре&n...
75 МКД
Sačuvano u omiljne
За употреба со ваљаци за радијатори со соодветен дијаметар и должина Зафатот на рачк...
40 МКД
Sačuvano u omiljne
За употреба со ваљаци за радијатори со соодветен дијаметар и должина Зафатот на рачк...
55 МКД
Sačuvano u omiljne
За употреба со ваљаци за радијатори со соодветен дијаметар и должина Зафатот на рачк...
40 МКД
Sačuvano u omiljne
За употреба со ваљаци за радијатори со соодветен дијаметар и должина Зафатот на рачк...
40 МКД
Sačuvano u omiljne
За употреба со ваљаци со соодветен дијаметар и должина Зафатот на рачката одвнатре&n...
65 МКД
Sačuvano u omiljne
За употреба со ваљаци за радијатори со соодветен дијаметар и должина Зафатот на рачк...
60 МКД
Rачка 5 жици cage system 18цм-38мм
Rачка 5 жици cage system 18цм-38мм
Рачки за ваљаци
91
Izaberi količinu
2
1