Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Јапонски шпахтли метал сет 4 ком
Беорол

Јапонски шпахтли метал сет 4 ком

Шифра на артикл: JS
Šifra proizvođača: SPAHT_OST
  • Намена: прецизна примена на кит при работа со метал, дрво и разни градежни материјали
  • Материјал: Челик
  • Димензии: 50, 80, 100, 120мм

 

0 МКД
150 МКД
150 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 5 kapsula po ceni od 750,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Наменета за прецизно нанесување на кит при работење со метал, дрво и разни градежни материјали.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Останати шпахтли
Бренд Беорол
Димензија 50, 80, 100, 120mm
Занает Лакери, Молери и фарбари, Паркетари
Намена За прецизно нанесување на гит
Сет 4kom
Тип Јапан
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За стругање разни наслаги и нечистотии од основниот материјал Материјал: дрв...
80 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За стругање, отстранување на бојата од валјакот и отворање на лименки Матери...
280 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: прецизна примена на кит при работа со метал, дрво и разни градежни материјали...
50 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За стругање разни наслаги и нечистотии од основниот материјал Материјал: дрв...
170 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За стругање разни наслаги и нечистотии од основниот материјал Материјал: дрв...
150 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За стругање разни наслаги и нечистотии од основниот материјал Материјал: дрв...
130 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За стругање разни наслаги и нечистотии од основниот материјал Материјал: дрв...
110 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За стругање разни наслаги и нечистотии од основниот материјал Материјал: дрв...
80 МКД
Јапонски шпахтли метал сет 4 ком
Јапонски шпахтли метал сет 4 ком
Останати шпахтли
150
Izaberi količinu
2
1