Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Јапонска шпахтла, ПВЦ сет 4 ком
Беорол

Јапонска шпахтла, ПВЦ сет 4 ком

Шифра на артикл: JSPVC
Šifra proizvođača: SPAHT_OST
  • Намена: прецизна примена на кит при работа со метал, дрво и разни градежни материјали
  • Материјал: ПВЦ
  • Димензии: 50, 80, 100, 120мм

 

0 МКД
50 МКД
50 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 5 kapsula po ceni od 250,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Наменета е запрецизнонанесувањена гитприработење со малтер, дрво и разни градежни материјали.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Останати шпахтли
Бренд Беорол
Димензија 50, 80, 100, 120mm
Занает Гипсари, Ѕидари, Керамичари, Лакери
Материјал Полипропилен
Намена За прецизно нанесување на гит
Сет 4kom
Тип Јапан

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За стругање разни наслаги и нечистотии од основниот материјал Материјал: дрв...
80 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За стругање, отстранување на бојата од валјакот и отворање на лименки Матери...
280 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За стругање разни наслаги и нечистотии од основниот материјал Материјал: дрв...
170 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За стругање разни наслаги и нечистотии од основниот материјал Материјал: дрв...
135 МКД
Заштеда 10%
150 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За стругање разни наслаги и нечистотии од основниот материјал Материјал: дрв...
130 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За стругање разни наслаги и нечистотии од основниот материјал Материјал: дрв...
110 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За стругање разни наслаги и нечистотии од основниот материјал Материјал: дрв...
80 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: прецизна примена на кит при работа со метал, дрво и разни градежни материјали...
150 МКД
Јапонска шпахтла, ПВЦ сет 4 ком
Јапонска шпахтла, ПВЦ сет 4 ком
Останати шпахтли
50
Izaberi količinu
2
1