Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Јапонска шпахтла, ПВЦ сет 4 ком
Беорол

Јапонска шпахтла, ПВЦ сет 4 ком

Шифра на артикл: JSPVC
Šifra proizvođača: SPAHT_OST
  • Намена: прецизна примена на кит при работа со метал, дрво и разни градежни материјали
  • Материјал: ПВЦ
  • Димензии: 50, 80, 100, 120мм

 

0 МКД
50 МКД
50 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 5 kapsula po ceni od 250,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Наменета е запрецизнонанесувањена гитприработење со малтер, дрво и разни градежни материјали.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Останати шпахтли
Бренд Беорол
Димензија 50, 80, 100, 120mm
Занает Гипсари, Ѕидари, Керамичари, Лакери
Материјал Полипропилен
Намена За прецизно нанесување на гит
Сет 4kom
Тип Јапан

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За стругање разни наслаги и нечистотии од основниот материјал Материјал: дрв...
80 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За стругање, отстранување на бојата од валјакот и отворање на лименки Матери...
252 МКД
Заштеда 10%
280 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За стругање разни наслаги и нечистотии од основниот материјал Материјал: дрв...
170 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За стругање разни наслаги и нечистотии од основниот материјал Материјал: дрв...
150 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За стругање разни наслаги и нечистотии од основниот материјал Материјал: дрв...
130 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За стругање разни наслаги и нечистотии од основниот материјал Материјал: дрв...
110 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За стругање разни наслаги и нечистотии од основниот материјал Материјал: дрв...
80 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: прецизна примена на кит при работа со метал, дрво и разни градежни материјали...
150 МКД
Јапонска шпахтла, ПВЦ сет 4 ком
Јапонска шпахтла, ПВЦ сет 4 ком
Останати шпахтли
50
Izaberi količinu
2
1