Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Повеќенаменска шпахтла soft рачка
Беорол

Повеќенаменска шпахтла soft рачка

Шифра на артикл: VSS
Barkod: 8606007993868
Šifra proizvođača: SPAHT_OST
  • Намена: За стругање, отстранување на бојата од валјакот и отворање на лименки
  • Материјал: нерѓосувачки челик
  • Димензии: 75мм

 

0 МКД
280 МКД
280 МКД
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
1
2
3
4
5
OK
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби

Се користи за стругање, отворање конзерви, вадење на боја од ваљаци. Гумена СОФТ рачка.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Останати шпахтли
Бренд Беорол
Занает Гипсари, Молери и фарбари
Материјал Нерѓосувачки челик

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За стругање разни наслаги и нечистотии од основниот материјал Материјал: дрв...
80 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: прецизна примена на кит при работа со метал, дрво и разни градежни материјали...
50 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За стругање разни наслаги и нечистотии од основниот материјал Материјал: дрв...
170 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За стругање разни наслаги и нечистотии од основниот материјал Материјал: дрв...
135 МКД
Заштеда 10%
150 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За стругање разни наслаги и нечистотии од основниот материјал Материјал: дрв...
130 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За стругање разни наслаги и нечистотии од основниот материјал Материјал: дрв...
110 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За стругање разни наслаги и нечистотии од основниот материјал Материјал: дрв...
80 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: прецизна примена на кит при работа со метал, дрво и разни градежни материјали...
150 МКД
Повеќенаменска шпахтла soft рачка
Повеќенаменска шпахтла soft рачка
Останати шпахтли
280
Izaberi količinu
2
1