Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Мрежа за комарци кафеава 1.5м x 30м
Беорол

Мрежа за комарци кафеава 1.5м x 30м

Шифра на артикл: MKBR1.5
Barkod: 8606007995602
Šifra proizvođača: MREZ_ROLNE
  • Комбинација од стаклен конец и облога од силиконска мрежа
  • Отпорна на атмосферски влијанија
  • Материјал: фиберглас
  • Димензии: 1.5 x 30м
  • Тежина: 120 гр/м2

 

0 МКД
4.700 МКД
4.700 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 4.700,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Димензии: ширина на ролна 150cm x должина 30m, нето тежина е 120g/m2
Материјали и додатоци: 35% фиберглас, 65% ПВЦ облога
Боја : кафеава
Метод на ткаење: специјална технологија, комбинација од стаклен конец и силиконски мрежести облоги
Опис: Мрежата за инсекти обезбедува заштита од инсекти и во исто време овозможува непречен проток на свеж воздух. Направена со специјална комбинација на технологија, добиената мрежа е прилично силна и еластична, со продолжен работен век. Зголемена отпорност на механички и термички оптоварувања. . Идеален е за различни димензии на врати и прозорци. Може да се користи во столарија дома, канцеларија, ресторан, хотел. Начин на одржување - миење со вода

Карактеристика Вредност
Kатегорија Мрежици за комарци 30m - ролни
Боја Кафеава
Бренд Беорол
Димензија 1,5 x 30m
Занает Столари, Хоби
Тип Ролна

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Комбинација од стаклен конец и облога од силиконска мрежа Отпорна на атмос...
4.700 МКД
Sačuvano u omiljne
Комбинација од стаклен конец и облога од силиконска мрежа Отпорна на атмос...
3.800 МКД
Sačuvano u omiljne
Комбинација од стаклен конец и облога од силиконска мрежа Отпорна на атмос...
3.370 МКД
Sačuvano u omiljne
Комбинација од стаклен конец и облога од силиконска мрежа Отпорна на атмос...
3.800 МКД
Sačuvano u omiljne
Комбинација од стаклен конец и облога од силиконска мрежа Отпорна на атмос...
3.370 МКД
Sačuvano u omiljne
Комбинација од стаклен конец и облога од силиконска мрежа Отпорна на атмос...
4.800 МКД
Sačuvano u omiljne
Комбинација од стаклен конец и облога од силиконска мрежа Отпорна на атмос...
3.900 МКД
Sačuvano u omiljne
Комбинација од стаклен конец и облога од силиконска мрежа Отпорна на атмос...
3.500 МКД
Sačuvano u omiljne
Комбинација од стаклен конец и облога од силиконска мрежа Отпорна на атмос...
4.320 МКД
Заштеда 10%
4.800 МКД
Sačuvano u omiljne
Комбинација од стаклен конец и облога од силиконска мрежа Отпорна на атмос...
3.510 МКД
Заштеда 10%
3.900 МКД
Sačuvano u omiljne
Комбинација од стаклен конец и облога од силиконска мрежа Отпорна на атмос...
3.150 МКД
Заштеда 10%
3.500 МКД
Мрежа за комарци кафеава 1.5м x 30м
Мрежа за комарци кафеава 1.5м x 30м
Мрежици за комарци 30m - ролни
4.700
Izaberi količinu
2
1