Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Мрежа за комарци бела 1.5м х 30м
Беорол

Мрежа за комарци бела 1.5м х 30м

Шифра на артикл: MKB1.5
Šifra proizvođača: MREZ_ROLNE
  • Комбинација од стаклен конец и облога од силиконска мрежа
  • Отпорна на атмосферски влијанија
  • Материјал: фиберглас
  • Димензии: 1.5 x 30м
  • Тежина: 120 гр/м2

 

0 МКД
4.800 МКД
4.800 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 4.800,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Мрежата за комарци е да спречи влегување на инсекти во зградите. Се произведува со посебна технологија, со комбинирање на стаклен конец и силиконска мрежа. Со оваа комбинација се добива решетката силна и еластична, со долг работен век. Зголемена отпорност на механички и термички оптоварувања. Сите мрежи за комарци се во ролни од 30м. Тежина: 120г/м2

Карактеристика Вредност
Kатегорија Мрежици за комарци 30m - ролни
Боја Бела
Бренд Беорол
Димензија 1,5 x 30m
Занает Столари, Хоби
Тип Ролна
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Комбинација од стаклен конец и облога од силиконска мрежа Отпорна на атмос...
4.230 МКД
Заштеда 10%
4.700 МКД
Sačuvano u omiljne
Комбинација од стаклен конец и облога од силиконска мрежа Отпорна на атмос...
3.420 МКД
Заштеда 10%
3.800 МКД
Sačuvano u omiljne
Комбинација од стаклен конец и облога од силиконска мрежа Отпорна на атмос...
3.033 МКД
Заштеда 10%
3.370 МКД
Sačuvano u omiljne
Комбинација од стаклен конец и облога од силиконска мрежа Отпорна на атмос...
4.700 МКД
Sačuvano u omiljne
Комбинација од стаклен конец и облога од силиконска мрежа Отпорна на атмос...
3.800 МКД
Sačuvano u omiljne
Комбинација од стаклен конец и облога од силиконска мрежа Отпорна на атмос...
3.370 МКД
Sačuvano u omiljne
Комбинација од стаклен конец и облога од силиконска мрежа Отпорна на атмос...
4.800 МКД
Sačuvano u omiljne
Комбинација од стаклен конец и облога од силиконска мрежа Отпорна на атмос...
3.900 МКД
Sačuvano u omiljne
Комбинација од стаклен конец и облога од силиконска мрежа Отпорна на атмос...
3.500 МКД
Sačuvano u omiljne
Комбинација од стаклен конец и облога од силиконска мрежа Отпорна на атмос...
3.900 МКД
Sačuvano u omiljne
Комбинација од стаклен конец и облога од силиконска мрежа Отпорна на атмос...
3.500 МКД
Мрежа за комарци бела 1.5м х 30м
Мрежа за комарци бела 1.5м х 30м
Мрежици за комарци 30m - ролни
4.800
Izaberi količinu
2
1