Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Мрежа за комарци сива 1.2м x 30м
Беорол

Мрежа за комарци сива 1.2м x 30м

Шифра на артикл: MKS1.2
Šifra proizvođača: MREZ_ROLNE
0 МКД
3.800 МКД
3.800 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 3.800,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Мрежата за комарци е да спречи влегување на инсекти во зградите. Се произведува со посебна технологија, со комбинирање на стаклен конец и силиконска мрежа. Со оваа комбинација се добива решетката силна и еластична, со долг работен век. Зголемена отпорност на механички и термички оптоварувања. Сите мрежи за комарци се во ролни од 30м. Тежина: 120г/м2

Карактеристика Вредност
Kатегорија Мрежици за комарци 30m - ролни
Боја Сива
Бренд Беорол
Димензија 1,2 x 30m
Занает Столари, Хоби
Тип Ролна
Trenutno nema komentara

Слични производи

Мрежа за комарци сива 1.2м x 30м
Мрежа за комарци сива 1.2м x 30м
Мрежици за комарци 30m - ролни
3.800
Izaberi količinu
2
1