Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Мрежа за комарци бела 1м х 30м
Беорол

Мрежа за комарци бела 1м х 30м

Шифра на артикл: MKB1
Šifra proizvođača: MREZ_ROLNE
0 МКД
3.500 МКД
3.500 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 3.500,01 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Мрежата за комарци е да спречи влегување на инсекти во зградите. Се произведува со посебна технологија, со комбинирање на стаклен конец и силиконска мрежа. Со оваа комбинација се добива решетката силна и еластична, со долг работен век. Зголемена отпорност на механички и термички оптоварувања. Сите мрежи за комарци се во ролни од 30м. Тежина: 120г/м2
Карактеристика Вредност
Kатегорија Мрежици за комарци 30m - ролни
Боја Бела
Бренд Беорол
Димензија 1 x 30m
Занает Столари, Хоби
Тип Ролна
Trenutno nema komentara

Слични производи

Мрежа за комарци бела 1м х 30м
Мрежа за комарци бела 1м х 30м
Мрежици за комарци 30m - ролни
3.500
Izaberi količinu
2
1