Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Ножеви за машина за сечење на плочки - Profi
Беорол

Ножеви за машина за сечење на плочки - Profi

Шифра на артикл: NMSPP
Šifra proizvođača: MASOPR
  • Заменски ножчиња за машина за сечење на плочки
  • Димензии: ø16 x ø6 x 3mm
  • Материјал: Челик
0 МКД
290 МКД
261 МКД
Заштеда: 29 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 260,99 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Резервни метални ножчиња PROFI за сечење на керамички плочки. 

Карактеристика Вредност
Kатегорија Машини и опрема за керамичари
Бренд Беорол
Димензија ø12 x ø6 x 3mm
Занает Керамичари
Намена Резервно метално ножче за резач за керамички плочки
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Заменски ножчиња за машини за сечење плочки  Димензии: ø22 x ø6 x...
950 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За фиксирање на дијамантската дупчалка при дупчење плочки, стакло, мермер, гр...
430 МКД
Sačuvano u omiljne
За обележување на тврди матријали вклучувајќи челик, керамика и стакло Врвот е израб...
180 МКД
Sačuvano u omiljne
Рачен секач за сечење плочки со големина до 910 мм Максимална дебелина на плочка 16 ...
17.800 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за подигање ѕидни плочки и други панели Пружина со висока јачина и...
500 МКД
Sačuvano u omiljne
Рачен секач за сечење плочки со големина до 1220 мм Максимална дебелина на плочка 16...
20.700 МКД
Sačuvano u omiljne
Висококвалитетна машина за сечење на плочки. Алуминиумски линијар со агломер за пре...
11.070 МКД
Заштеда 10%
12.300 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Заменски ножчиња за машини за сечење на плочки Димензии: ø16 x &oslas...
250 МКД
Sačuvano u omiljne
Рачен секач за сечење плочки со големина до 600 mm Можност за правење отвори на плоч...
4.850 МКД
Ножеви за машина за сечење на плочки - Profi
Ножеви за машина за сечење на плочки - Profi
Машини и опрема за керамичари
261
Izaberi količinu
2
1