Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Машина за сечење на плочки
Беорол

Машина за сечење на плочки

Шифра на артикл: MSP
Barkod: 8606007991345
Šifra proizvođača: MASOPR
  • Рачен секач за сечење плочки со големина до 600 mm
  • Можност за правење отвори на плочките ø30–80мм
  • Максимална дебелина на плочка 12мм
  • Секачот има водич за паралелно сечење
  • Материјал: Челик

 

0 МКД
4.850 МКД
4.850 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 4.850,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Рачен секач за сечење на плочки со големина до 600mm. Можност за правење на отвор во плочки Ø30–80mm. За полесно и прецизно работење, секачот има водилка за паралелно сечење. Робусна и силна конструкција, изработена од квалитетен метал. Дебелина на плочки 12mm.

Со овој артикал препорачуваме Резервно метално ножче за секач за керамички плочки  - NMSP

Карактеристика Вредност
Kатегорија Машини и опрема за керамичари
Бренд Беорол
Занает Керамичари
Намена Рачна машина за сечење плочки

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Заменски ножчиња за машини за сечење плочки  Димензии: ø22 x ø6 x...
855 МКД
Заштеда 10%
950 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За бушење на чисти дупки на стакло, плочки, мермер, гранит, керамика гранит, ...
840 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За фиксирање на дијамантската дупчалка при дупчење плочки, стакло, мермер, гр...
430 МКД
Sačuvano u omiljne
За обележување на тврди матријали вклучувајќи челик, керамика и стакло Врвот е израб...
180 МКД
Sačuvano u omiljne
Рачен секач за сечење плочки со големина до 910 мм Максимална дебелина на плочка 16 ...
18.500 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за подигање ѕидни плочки и други панели Пружина со висока јачина и...
500 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За носење, преместување и поставување на различни градежни материјали со мазн...
1.800 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За носење, преместување и поставување на различни градежни материјали со мазн...
864 МКД
Заштеда 10%
960 МКД
Sačuvano u omiljne
Рачен секач за сечење плочки со големина до 1220 мм Максимална дебелина на плочка 16...
18.630 МКД
Заштеда 10%
20.700 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За носење, преместување и поставување на различни градежни материјали со мазн...
1.000 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За носење, преместување и поставување на различни градежни материјали со мазн...
558 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За носење, преместување и поставување на различни градежни материјали со мазн...
1.303 МКД
Машина за сечење на плочки
Машина за сечење на плочки
Машини и опрема за керамичари
4.850
Izaberi količinu
2
1