Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Ножеви за машина за сечење на плочки
Беорол

Ножеви за машина за сечење на плочки

Шифра на артикл: NMSP
Šifra proizvođača: MASOPR
  • Намена: Заменски ножчиња за машини за сечење на плочки
  • Димензии: ø16 x ø6 x 3mm
  • Материјал: Челик

 

0 МКД
250 МКД
250 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 249,99 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Резервни метални ножчиња за машини за сечење на керамички плочки.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Машини и опрема за керамичари
Бренд Беорол
Димензија ø16 x ø6 x 3mm
Занает Керамичари
Намена Резервно метално ножче за резач за керамички плочки
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Заменски ножчиња за машини за сечење плочки  Димензии: ø22 x ø6 x...
950 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За фиксирање на дијамантската дупчалка при дупчење плочки, стакло, мермер, гр...
430 МКД
Sačuvano u omiljne
За обележување на тврди матријали вклучувајќи челик, керамика и стакло Врвот е израб...
180 МКД
Sačuvano u omiljne
Рачен секач за сечење плочки со големина до 910 мм Максимална дебелина на плочка 16 ...
17.800 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за подигање ѕидни плочки и други панели Пружина со висока јачина и...
500 МКД
Sačuvano u omiljne
Рачен секач за сечење плочки со големина до 1220 мм Максимална дебелина на плочка 16...
20.700 МКД
Sačuvano u omiljne
Заменски ножчиња за машина за сечење на плочки Димензии: ø16 x ø6...
261 МКД
Заштеда 10%
290 МКД
Sačuvano u omiljne
Висококвалитетна машина за сечење на плочки. Алуминиумски линијар со агломер за пре...
11.070 МКД
Заштеда 10%
12.300 МКД
Sačuvano u omiljne
Рачен секач за сечење плочки со големина до 600 mm Можност за правење отвори на плоч...
4.850 МКД
Ножеви за машина за сечење на плочки
Ножеви за машина за сечење на плочки
Машини и опрема за керамичари
250
Izaberi količinu
2
1