Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Машини и опрема за керамичари

по страна
Filtriraj
Ресетирај филтри
Бренд
Намена
Занает
Прикажи повеќе
Материјал
Димензија
Боја
Должина на рез
Носивост
Колекции
18 производи
Sačuvano u omiljne
Рачен секач за сечење плочки со големина до 1220 мм Максимална дебелина на плочка 16...
18.630 МКД
Заштеда 10%
20.700 МКД
Sačuvano u omiljne
Рачен секач за сечење плочки со големина до 910 мм Максимална дебелина на плочка 16 ...
18.500 МКД
Sačuvano u omiljne
Висококвалитетна машина за сечење на плочки. Алуминиумски линијар со агломер за пре...
12.300 МКД
Sačuvano u omiljne
Рачен секач за сечење плочки со големина до 600 mm Можност за правење отвори на плоч...
4.850 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Заменски ножчиња за машини за сечење на плочки Димензии: ø16 x &oslas...
250 МКД
Sačuvano u omiljne
Заменски ножчиња за машини за сечење плочки  Димензии: ø22 x ø6 x...
855 МКД
Заштеда 10%
950 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За носење, преместување и поставување на различни градежни материјали со мазн...
1.800 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За носење, преместување и поставување на различни градежни материјали со мазн...
1.303 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За носење, преместување и поставување на различни градежни материјали со мазн...
1.000 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За носење, преместување и поставување на различни градежни материјали со мазн...
864 МКД
Заштеда 10%
960 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За носење, преместување и поставување на различни градежни материјали со мазн...
558 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За носење, преместување и поставување на различни градежни материјали со мазн...
510 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За бушење на чисти дупки на стакло, плочки, мермер, гранит, керамика гранит, ...
840 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за подигање ѕидни плочки и други панели Пружина со висока јачина и...
500 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За фиксирање на дијамантската дупчалка при дупчење плочки, стакло, мермер, гр...
430 МКД
Sačuvano u omiljne
За обележување на тврди матријали вклучувајќи челик, керамика и стакло Врвот е израб...
180 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Да помогне во носењето даски од градежни материјали Материјал: Полипропилен ...
670 МКД