Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Скали алуминиумски комбинирани 10 скалила
Беорол

Скали алуминиумски комбинирани 10 скалила

Шифра на артикл: MERALK10
Šifra proizvođača: KOMB_MERD
0 МКД
17.510 МКД
17.510 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 17.510,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Алуминиумските скали се состојат од три дела, со различни можности за комбинирање. Тестирани во согласност на стандардот EN131
Карактеристика Вредност
Kатегорија Комбинирани скали
Бренд Беорол
Димензија 3 x 2,80m
Занает Гипсари, Градинари, Електричари, Ѕидари, Изолатори, Молери и фарбари, Монтери, Тапетари, Тесари, Фасадери, Хоби
Степеник 10
Тип Комбинирани
Trenutno nema komentara
Скали алуминиумски комбинирани 10 скалила
Скали алуминиумски комбинирани 10 скалила
Комбинирани скали
17.510
Izaberi količinu
2
1