Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Скали алуминиумски комбинирани 8 скалила
Беорол

Скали алуминиумски комбинирани 8 скалила

Шифра на артикл: MERALK8
Barkod: 8606007993400
Šifra proizvođača: KOMB_MERD
  • Максимално оптоварување 150 кг
  • Димензија 3 х 2,25м
  • Изработен од алуминиум, тежина 12.10 кг
  • Имаат сертификат
  • Тестирано според стандардот EN131

 

0 МКД
14.200 МКД
14.200 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 14.200,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Алуминиумските скали се состојат од три дела, со различни можности за комбинирање. Тестирани во согласност на стандардот EN131

Карактеристика Вредност
Kатегорија Комбинирани скали
Бренд Беорол
Димензија 3 x 2,25m
Занает Гипсари, Градинари, Електричари, Ѕидари, Изолатори, Молери и фарбари, Монтери, Тапетари, Тесари, Фасадери, Хоби
Степеник 8
Тип Комбинирани

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Максимално оптоварување 150 кг Димензија 3 х 2,80м Изработен од алуминиум Имаат се...
17.510 МКД
Sačuvano u omiljne
Максимално оптоварување 150 кг Димензија 3 х 2,5м Изработен од алуминиум Имаат сер...
15.600 МКД
Sačuvano u omiljne
Максимално оптоварување 150 кг Должината на преклопената скала е 200 цм, а 425 цм ко...
12.500 МКД
Скали алуминиумски комбинирани 8 скалила
Скали алуминиумски комбинирани 8 скалила
Комбинирани скали
14.200
Izaberi količinu
2
1