Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Дрвени скали

по страна
Filtriraj
Ресетирај филтри
Материјал
Тип
Димензија
Занает
Прикажи повеќе
Бренд
Степеник
Колекции
5 производи
Sačuvano u omiljne
Максимално оптоварување 120 кг Димензии 970мм Изработени од дрво Со сертификат Те...
4.000 МКД
Sačuvano u omiljne
Максимално оптоварување 120 кг Димензии 1270мм Изработени од дрво Со сертификат Т...
5.200 МКД
Sačuvano u omiljne
Максимално оптоварување 120 кг Димензии 1570мм Изработени од дрво Со сертификат Т...
6.100 МКД
Sačuvano u omiljne
Максимално оптоварување 120 кг Димензии 1870мм Изработени од дрво Со сертификат Т...
7.300 МКД
Sačuvano u omiljne
Максимално оптоварување 120 кг Димензии 2170мм Изработени од дрво Со сертификат Т...
8.250 МКД