Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Решетка ПВЦ 25.5x23цм
Беорол

Решетка ПВЦ 25.5x23цм

Шифра на артикл: RMPVC
Šifra proizvođača: KAD_RES
  • Намена: За цедење на вишокот боја при бојадисување и малтерисување
  • Материјал: Полипропилен
  • Димензии: 25.5 x 23цм

 

0 МКД
40 МКД
40 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 40,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Решетка за боја за полесно нанесување на боја на ваљак при користење на поголеми садови за боја

Карактеристика Вредност
Kатегорија Кадички и решетки
Боја Црвена
Бренд Беорол
Димензија 25,5cm x 23cm
Занает Молери и фарбари, Фасадери
Материјал Полиетилен
Намена За цедење на вишок на боја
Профи, стандард, економик Економик

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За полесно нанесување на боја на ваљакот и четката со кои се работи Материја...
130 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За цедење на вишокот боја при бојадисување и малтерисување Материјал: Полипр...
40 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За полесно нанесување на боја на ваљакот и четката со кои се работи Материја...
135 МКД
Заштеда 10%
150 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За цедење на вишокот боја при бојадисување и малтерисување Материјал: Полипр...
41 МКД
Заштеда 10%
45 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За полесно нанесување на боја на ваљакот и четката со кои се работи Материја...
55 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За цедење на вишокот боја при бојадисување и малтерисување Материјал: Челик ...
140 МКД
Решетка ПВЦ 25.5x23цм
Решетка ПВЦ 25.5x23цм
Кадички и решетки
40
Izaberi količinu
2
1