Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Решетка пвц 15x32см
Беорол

Решетка пвц 15x32см

Шифра на артикл: RSPVC
Šifra proizvođača: KAD_RES
  • Намена: За цедење на вишокот боја при бојадисување и малтерисување
  • Материјал: Полипропилен
  • Димензии: 15 x 32цм

 

0 МКД
40 МКД
40 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 40,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Решетка за боја за полесно нанесување на боја на ваљак при користење на поголеми садови за боја.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Кадички и решетки
Бренд Беорол
Занает Молери и фарбари, Фасадери

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За полесно нанесување на боја на ваљакот и четката со кои се работи Материја...
130 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За полесно нанесување на боја на ваљакот и четката со кои се работи Материја...
150 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За цедење на вишокот боја при бојадисување и малтерисување Материјал: Полипр...
45 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За полесно нанесување на боја на ваљакот и четката со кои се работи Материја...
55 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За цедење на вишокот боја при бојадисување и малтерисување Материјал: Челик ...
140 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За цедење на вишокот боја при бојадисување и малтерисување Материјал: Полипр...
40 МКД
Решетка пвц 15x32см
Решетка пвц 15x32см
Кадички и решетки
40
Izaberi količinu
2
1