Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Кадичка 36х36цм, црвена
Беорол

Кадичка 36х36цм, црвена

Шифра на артикл: K36X36
Šifra proizvođača: PLAST_OST
0 МКД
150 МКД
150 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 150,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Кадичка за полесно нанесување на боја на ваљакот и четката со кои се работи. Изработена е во црвена боја.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Кадички и решетки
Боја Црвена
Бренд Беорол
Димензија 36 x 36cm
Занает Молери и фарбари
Материјал Полипропилен
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
50 МКД
Заштеда 10%
55 МКД
Sačuvano u omiljne
126 МКД
Заштеда 10%
140 МКД
Кадичка 36х36цм, црвена
Кадичка 36х36цм, црвена
Кадички и решетки
150
Izaberi količinu
2
1