Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Кадичка 15х32цм, црвена
Беорол

Кадичка 15х32цм, црвена

Шифра на артикл: K15X32
Šifra proizvođača: PLAST_OST
  • Намена: За полесно нанесување на боја на ваљакот и четката со кои се работи
  • Материјал: Полипропилен
  • Димензии: 15 x 32цм

 

0 МКД
55 МКД
55 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 55,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Кадичка во две стандардни димензии, за полесно нанесување на боја на ваљакот и четката со кои се работи. Изработена е во црвена боја.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Кадички и решетки
Боја Црвена
Бренд Беорол
Димензија 15 x 32cm
Занает Бравари, Ѕидари, Лакери, Молери и фарбари, Паркетари, Столари, Фасадери
Материјал Полипропилен
Намена За полесно нанесување на боја на ваљаци и четки

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За полесно нанесување на боја на ваљакот и четката со кои се работи Материја...
130 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За цедење на вишокот боја при бојадисување и малтерисување Материјал: Полипр...
40 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За полесно нанесување на боја на ваљакот и четката со кои се работи Материја...
135 МКД
Заштеда 10%
150 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За цедење на вишокот боја при бојадисување и малтерисување Материјал: Полипр...
41 МКД
Заштеда 10%
45 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За цедење на вишокот боја при бојадисување и малтерисување Материјал: Челик ...
140 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За цедење на вишокот боја при бојадисување и малтерисување Материјал: Полипр...
40 МКД
Кадичка 15х32цм, црвена
Кадичка 15х32цм, црвена
Кадички и решетки
55
Izaberi količinu
2
1