Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Градинарски алат

по страна
Filtriraj
Ресетирај филтри
Материјал
Димензија
Тип
Занает
Бренд
Намена
Колекции
3 производи
Sačuvano u omiljne
За сите градинарски работи, плевење, садење, пресадување и полесни теренски рабо...
252 МКД
Заштеда 30%
360 МКД
Sačuvano u omiljne
За сите градинарски работи, плевење, садење, пресадување и полесни теренски работи М...
308 МКД
Заштеда 30%
440 МКД
Sačuvano u omiljne
За сечење жива ограда Должина на ножиците 50,4 cm, должина на сечилото 18 cm Матери...
440 МКД