Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Градинарско гребло print #1
Беорол

Градинарско гребло print #1

Шифра на артикл: BGP1
Barkod: 8606017652359
Šifra proizvođača: BAST_ALAT
  • За сите градинарски работи, плевење, садење, пресадување и полесни теренски работи
  • Материјал: Алуминиум
  • Димензии: 22cm

 

0 МКД
440 МКД
308 МКД
Заштеда: 132 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 308,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Градинарско гребло print #1 е целосно изработена од алуминиум што ја прави идеална и лесна за употреба.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Градинарски алат
Бренд Беорол
Димензија 22cm
Занает Градинари, Хоби
Намена За градинарски работи
Тип Print

Слични производи

Sačuvano u omiljne
За сечење жива ограда Должина на ножиците 50,4 cm, должина на сечилото 18 cm Матери...
396 МКД
Заштеда 10%
440 МКД
Sačuvano u omiljne
За сите градинарски работи, плевење, садење, пресадување и полесни теренски рабо...
252 МКД
Заштеда 30%
360 МКД
Градинарско гребло print #1
Градинарско гребло print #1
Градинарски алат
308
Izaberi količinu
2
1