Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Ножици за жива ограда
Беорол

Ножици за жива ограда

Шифра на артикл: MZO
Barkod: 8606007991390
Šifra proizvođača: BAST_ALAT
  • За сечење жива ограда
  • Должина на ножиците 50,4 cm, должина на сечилото 18 cm
  • Материјал: челик / буково дрво

 

0 МКД
440 МКД
396 МКД
Заштеда: 44 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 396,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Ножици направени од високо квалитетен челик, со зголемена цврстина и површинска тврдост со продолжена острина и се лесни за користење. Должина на ножиците е 50.4cm, должина на сечилото е 18cm.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Градинарски алат
Бренд Беорол
Занает Градинари
Материјал Челик/Дрво

Слични производи

Sačuvano u omiljne
За сите градинарски работи, плевење, садење, пресадување и полесни теренски работи М...
308 МКД
Заштеда 30%
440 МКД
Sačuvano u omiljne
За сите градинарски работи, плевење, садење, пресадување и полесни теренски рабо...
252 МКД
Заштеда 30%
360 МКД
Ножици за жива ограда
Ножици за жива ограда
Градинарски алат
396
Izaberi količinu
2
1