Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Глетерица од стиропор 450х130мм
Беорол

Глетерица од стиропор 450х130мм

Шифра на артикл: GS450
Šifra proizvođača: GLETER_STI
  • Намена: За обработка на малтерисани површини
  • Материјал: Полистирен
  • Димензии: 450 x 130мм

 

0 МКД
230 МКД
230 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
11
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 10 kapsula po ceni od 2.300,10 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Матријал: Полистирен пластика
Димензија: 320x170mm
Тежина:155g
Намена: За обработка на малтерисани површини.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Глетарици за стиропор
Бренд Беорол
Димензија 450 x 130mm
Занает Водоинсталатери, Гипсари, Ѕидари, Изолатори, Каменорезци, Керамичари, Молери и фарбари, Фасадери
Облик Рамна

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За стругање на стиропор при фасада Материјал: ABS / челик Димензии: 400 x 1...
560 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За стругање на стиропор при фасада Материјал: ABS / челик Димензии: 380 x 1...
530 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За стругање на стиропор при фасада Материјал: ABS / челик Димензии: 270 x 1...
414 МКД
Заштеда 10%
460 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За обработка на малтерисани површини Материјал: Полистирен Димензии: 320 x ...
162 МКД
Заштеда 10%
180 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За обработка на малтерисани површини Материјал: Полистирен Димензии: 270 x ...
110 МКД
Глетерица од стиропор 450х130мм
Глетерица од стиропор 450х130мм
Глетарици за стиропор
230
Izaberi količinu
2
1