Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Двоен адаптер 3/4
Беорол

Двоен адаптер 3/4" за брзи спојки со вентили

Шифра на артикл: GADV34
Šifra proizvođača: FITINZI
0 МКД
170 МКД
153 МКД
Заштеда: 17 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 153,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Двоен адаптер направен од висок квалитет ABS пластика. Се состои од 3/4 “адаптер со навој и две излезни 3/4” машки брзо поврзување адаптер со вклучување/исклучување на вентили. Наменет е за употреба во пар со брзи конектори.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Фитинзи
Бренд Беорол
Влез Женски 3/4”
Занает Градинари, Хоби
Излез Машки 3/4”
Материјал АБС
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Фитинзи GSP1234
110 МКД
Sačuvano u omiljne
90 МКД
Sačuvano u omiljne
72 МКД
Sačuvano u omiljne
88 МКД
Двоен адаптер 3/4
Двоен адаптер 3/4" за брзи спојки со вентили
Фитинзи
153
Izaberi količinu
2
1