Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Спојка
Беорол

Спојка "Y"

Шифра на артикл: GSY
Šifra proizvođača: FITINZI
  • Намена: За поврзување на црева со три машки конектори
  • Материјал: ABS
  • Влез/Излез: Машки „Quick connect“

 

0 МКД
72 МКД
72 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 72,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Димензии: 6,8cm x 5,9cm x 1,9cm
Материјали: ABS пластика
Боја: црна
Намена: За поврзување на црева со три машки конектори.
Опис: Адаптер за поврзување градинарски црева со три машки брзи конектори, за лесно исклучување и поврзување. Издржува статички притисок на вода до 7 бари.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Фитинзи
Бренд Беорол
Занает Градинари, Хоби
Излез Машки “quick connect”
Материјал АБС
Тип ”Y”

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За прскање површини со 9 режими на работа Со метална заштитена плоча за конт...
498 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За заштита на цревото при полевање на засадени површини Убодна Материј...
360 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За поврзување на славина од 3/4" или 1/2" и црево Влез: Женски 3/4...
47 МКД
Sačuvano u omiljne
Фитинзи GSP1234
Намена: За поврзување две црева 1/2" и 3/4" Материјал: ABS ...
110 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За брзо поврзување на црева и адаптери Автоматско запирање на протокот на во...
70 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За прскање површини со прилагодлива јачина на млазот Материјал: ABS Излез: ...
280 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За прскање површини со прилагодлива јачина на млазот Материјал: ABS Излез: ...
90 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За поврзување на славина од 3/4" или 1" и црево Влез: Женски 3/4&q...
66 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Брзо поврзување на две градинарски црева или црева со брза спојка Материјал:...
50 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За поврзување две црева од 3/4" Материјал: ABS Влез/излез: 3/4&qu...
88 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За брзо поврзување на црева и адаптери Без запирање на протокот на вода во с...
66 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За брзо поврзување на црева и адаптери Без запирање на протокот на вода во с...
69 МКД
Заштеда 10%
77 МКД
Спојка
Спојка "Y"
Фитинзи
72
Izaberi količinu
2
1