Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Водилка за црево убодна
Беорол

Водилка за црево убодна

Шифра на артикл: GVC
Barkod: 8606017654742
Šifra proizvođača: FITINZI
  • Намена: За заштита на цревото при полевање на засадени површини
  • Убодна
  • Материјал: ABS / Челик

 

0 МКД
360 МКД
360 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 359,99 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Димензии: 27,7cm x 11,5cm x 3,4cm
Материјали: ABS пластика 35%, легура на цинк 65%
Боја: зелено-црна
Намена: Се користи при наводнување на градината или тревникот со копање во земја и поминување на цревото низ ротирачките ролери, ги штити цвеќињата и растенијата од оштетување на цревото
Опис: Водичот за црево се користи при наводнување на градината или тревникот со залепување во земјата и поминување на цревото низ ротирачките ролери. Правилната инсталација осигурува дека цревото не виси предмети што можат да го оштетат или да ги заобиколат областите под вегетација итн. Издржува статички притисок на вода до 7 бари.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Фитинзи
Бренд Беорол
Занает Градинари, Хоби
Материјал АБС и Челик
Тип Убодна

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За прскање површини со 9 режими на работа Со метална заштитена плоча за конт...
498 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За поврзување на славина од 3/4" или 1/2" и црево Влез: Женски 3/4...
47 МКД
Sačuvano u omiljne
Фитинзи GSP1234
Намена: За поврзување две црева 1/2" и 3/4" Материјал: ABS ...
110 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За брзо поврзување на црева и адаптери Автоматско запирање на протокот на во...
70 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За прскање површини со прилагодлива јачина на млазот Материјал: ABS Излез: ...
280 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За прскање површини со прилагодлива јачина на млазот Материјал: ABS Излез: ...
90 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За поврзување на славина од 3/4" или 1" и црево Влез: Женски 3/4&q...
66 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Брзо поврзување на две градинарски црева или црева со брза спојка Материјал:...
50 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За поврзување на црева со три машки конектори Материјал: ABS Влез/Излез: Ма...
72 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За поврзување две црева од 3/4" Материјал: ABS Влез/излез: 3/4&qu...
88 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За брзо поврзување на црева и адаптери Без запирање на протокот на вода во с...
66 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За брзо поврзување на црева и адаптери Без запирање на протокот на вода во с...
69 МКД
Заштеда 10%
77 МКД
Водилка за црево убодна
Водилка за црево убодна
Фитинзи
360
Izaberi količinu
2
1