Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Прскалка убодна пулсирачка +3/4
Беорол

Прскалка убодна пулсирачка +3/4" адаптер

Шифра на артикл: GPPU
Šifra proizvođača: FITINZI
  • Намена: За површинско контролирано наводнување
  • Со регулатор за растојание за наводнување
  • Има адаптер за брзо поврзување со цревото преку брзи спојки
  • Материјал: ABS
  • Влез: Машки 3/4" "Qucik connect"

 

0 МКД
240 МКД
240 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 240,25 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Димензии: 12cm x 6,5cm x 29cm
Материјали: ABS пластика 55%, PP 45%
Боја: зелено-црна
Цел: За површинско контролирано наводнување.
Опис: пулсирачка прскалка со притискање со машки конектор од 3/4", наменета за наводнување со површинска контрола. Тркалото на горниот дел од распрскувачот ви овозможува да го прилагодите саканото растојание. Совршен за наводнување на поголеми тревници и градини. Издржува статички притисок на вода до 7 бари

Карактеристика Вредност
Kатегорија Фитинзи
Бренд Беорол
Занает Градинари, Хоби
Излез Во пакет, 3/4” - машки
Материјал АБС
Тип Пулсирачка

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За прскање површини со 9 режими на работа Со метална заштитена плоча за конт...
498 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За складирање на црева Се монтира на ѕид Материјал: ABS  
180 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За заштита на цревото при полевање на засадени површини Убодна Материј...
360 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За поврзување на славина од 3/4" или 1/2" и црево Влез: Женски 3/4...
47 МКД
Sačuvano u omiljne
Фитинзи GSP1234
Намена: За поврзување две црева 1/2" и 3/4" Материјал: ABS ...
110 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За брзо поврзување на црева и адаптери Автоматско запирање на протокот на во...
70 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За прскање површини со прилагодлива јачина на млазот Материјал: ABS Излез: ...
280 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За прскање површини со прилагодлива јачина на млазот Материјал: ABS Излез: ...
90 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За поврзување на славина од 3/4" или 1" и црево Влез: Женски 3/4&q...
66 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Брзо поврзување на две градинарски црева или црева со брза спојка Материјал:...
50 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За поврзување на црева со три машки конектори Материјал: ABS Влез/Излез: Ма...
72 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За поврзување две црева од 3/4" Материјал: ABS Влез/излез: 3/4&qu...
79 МКД
Заштеда 10%
88 МКД
Прскалка убодна пулсирачка +3/4
Прскалка убодна пулсирачка +3/4" адаптер
Фитинзи
240
Izaberi količinu
2
1