Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Стап за прскање 70см 6 режими + 3/4
Беорол

Стап за прскање 70см 6 режими + 3/4" адаптер

Шифра на артикл: GSP6
Barkod: 8606007998917
Šifra proizvođača: FITINZI
  • Намена: За прскање површини со 6 режими на работа и прекинувач за запирање на протокот на вода
  • Должина: 70 cm
  • Има метална заштитна плоча за контрола на млазот
  • Материјал: ABS
  • Влез: Машко 3/4" "Qucik connect"

 

0 МКД
516 МКД
516 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 516,11 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Димензии: 8,9cm x 6cm x 71,4cm
Материјали: ABS пластика 65%, алуминиум 20%, TPR 13%, други материјали 2%
Боја: зелено-црна
Намена: За прскање површини со 6 режими на работа и прекинувач за запирање на протокот на вода
Опис: Двоен адаптер кој се состои од влезен адаптер 3/4" со женски навој и два излезни 3/4" машки адаптери за брзо поврзување со вентили за вклучување/исклучување. Наменет е за употреба во пар со брзи спојки. Шест различни начини на прскање: конус, туш, млаз, целосен излез, рамно, магла. Издржува статички притисок на вода до 7 бари.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Фитинзи
Бренд Беорол
Занает Градинари, Хоби
Излез Во пакет, 3/4” - машки
Материјал АБС
Тип Стапна

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За прскање површини со 9 режими на работа Со метална заштитена плоча за конт...
498 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За заштита на цревото при полевање на засадени површини Убодна Материј...
360 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За поврзување на славина од 3/4" или 1/2" и црево Влез: Женски 3/4...
47 МКД
Sačuvano u omiljne
Фитинзи GSP1234
Намена: За поврзување две црева 1/2" и 3/4" Материјал: ABS ...
110 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За брзо поврзување на црева и адаптери Автоматско запирање на протокот на во...
70 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За прскање површини со прилагодлива јачина на млазот Материјал: ABS Излез: ...
280 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За прскање површини со прилагодлива јачина на млазот Материјал: ABS Излез: ...
90 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За поврзување на славина од 3/4" или 1" и црево Влез: Женски 3/4&q...
66 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Брзо поврзување на две градинарски црева или црева со брза спојка Материјал:...
50 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За поврзување на црева со три машки конектори Материјал: ABS Влез/Излез: Ма...
72 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За поврзување две црева од 3/4" Материјал: ABS Влез/излез: 3/4&qu...
88 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За брзо поврзување на црева и адаптери Без запирање на протокот на вода во с...
66 МКД
Стап за прскање 70см 6 режими + 3/4
Стап за прскање 70см 6 режими + 3/4" адаптер
Фитинзи
516
Izaberi količinu
2
1