Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Пиштол за прскање 9 режим + 3/4
Беорол

Пиштол за прскање 9 режим + 3/4" адаптер

Шифра на артикл: GPP9
Barkod: 8606007998894
Šifra proizvođača: FITINZI
  • Намена: За прскање површини со 9 режими
  • Со метална заштитна плоча за контрола на млазот
  • Гумена и ергономска обликувана рачка
  • Материјал: ABS / гума
  • Излез: Машки 3/4" "Quick connect"

 

0 МКД
400 МКД
400 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 400,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Димензии: 15,5cm x 6,8cm x 17cm
Материјали: ABS пластика 70% / гума 25% / PA 3% / други материјали 2%
Боја: зелено-црна
Намена: За прскање површини со 9 режими на работа
Опис: Пиштол со 9 различни режими на прскање. Активирајте сопирачка што овозможува постојан проток на вода. Контролата на протокот на вода лесно го регулира протокот на вода. Едноделен дизајн со заптивка што спречува истекување на вода. Издржува статички притисок на вода до 7 бари на поврзаната цевка“

Карактеристика Вредност
Kатегорија Фитинзи
Бренд Беорол
Број на режим на работа 9
Занает Градинари, Хоби
Излез Во пакет, 3/4” - машки
Материјал АБС

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За прскање површини со 9 режими на работа Со метална заштитена плоча за конт...
498 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За заштита на цревото при полевање на засадени површини Убодна Материј...
360 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За поврзување на славина од 3/4" или 1/2" и црево Влез: Женски 3/4...
47 МКД
Sačuvano u omiljne
Фитинзи GSP1234
Намена: За поврзување две црева 1/2" и 3/4" Материјал: ABS ...
110 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За брзо поврзување на црева и адаптери Автоматско запирање на протокот на во...
70 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За прскање површини со прилагодлива јачина на млазот Материјал: ABS Излез: ...
280 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За прскање површини со прилагодлива јачина на млазот Материјал: ABS Излез: ...
90 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За поврзување на славина од 3/4" или 1" и црево Влез: Женски 3/4&q...
66 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Брзо поврзување на две градинарски црева или црева со брза спојка Материјал:...
50 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За поврзување на црева со три машки конектори Материјал: ABS Влез/Излез: Ма...
72 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За поврзување две црева од 3/4" Материјал: ABS Влез/излез: 3/4&qu...
88 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За брзо поврзување на црева и адаптери Без запирање на протокот на вода во с...
66 МКД
Пиштол за прскање 9 режим + 3/4
Пиштол за прскање 9 режим + 3/4" адаптер
Фитинзи
400
Izaberi količinu
2
1