Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Моталка за црево 45м
Беорол

Моталка за црево 45м

Шифра на артикл: GMC45
Šifra proizvođača: FITINZI
  • Намена: За складирање црева со максимална должина до 45 метри и димензии од 1/2"
  • Со тркала за лесна преносливост
  • Адаптер: Машки „Quick connect“ за поврзување на цревото
  • Капацитет: 45m - 1/2"
  • Материјал: ABS / Челик

 

0 МКД
2.080 МКД
2.080 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 2.080,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
  • Наменета е за складирање на црева со максимална должина до 45 метри и димензија 1/2"
  •       Моталката е со тркалца за полесно пренесување и со машки quick connect за приклучување на црево. 
  •      Исклучително лесна, изработена од ABS пластика и алуминиум. 
Карактеристика Вредност
Kатегорија Фитинзи
Бренд Беорол
Занает Градинари, Хоби
Излез Машки “quick connect”
Материјал АБС и Челик
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За прскање површини со 9 режими на работа Со метална заштитена плоча за конт...
498 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За складирање на црева Се монтира на ѕид Материјал: ABS  
180 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За заштита на цревото при полевање на засадени површини Убодна Материј...
324 МКД
Заштеда 10%
360 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За поврзување на славина од 3/4" или 1/2" и црево Влез: Женски 3/4...
47 МКД
Sačuvano u omiljne
Фитинзи GSP1234
Намена: За поврзување две црева 1/2" и 3/4" Материјал: ABS ...
110 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За брзо поврзување на црева и адаптери Автоматско запирање на протокот на во...
70 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За прскање површини со прилагодлива јачина на млазот Материјал: ABS Излез: ...
280 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За прскање површини со прилагодлива јачина на млазот Материјал: ABS Излез: ...
90 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За поврзување на славина од 3/4" или 1" и црево Влез: Женски 3/4&q...
66 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Брзо поврзување на две градинарски црева или црева со брза спојка Материјал:...
50 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За поврзување на црева со три машки конектори Материјал: ABS Влез/Излез: Ма...
72 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За поврзување две црева од 3/4" Материјал: ABS Влез/излез: 3/4&qu...
88 МКД
Моталка за црево 45м
Моталка за црево 45м
Фитинзи
2.080
Izaberi količinu
2
1