Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Пиштол за прскање 9 режим со комплет спојки
Беорол

Пиштол за прскање 9 режим со комплет спојки

Шифра на артикл: GPS6
Barkod: 8606104807136
Šifra proizvođača: FITINZI
  • Намена: За прскање површини со 9 режими на работа
  • Со метална заштитена плоча за контрола на млазот
  • Гумирана и ергономски обликувана рачка
  • Материјал: ABS / гума
  • Излез: Машки 3/4" "Quick connect"

 

0 МКД
498 МКД
498 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 498,31 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Материјали: ABS пластика 55%, TPR 25%, PP 20%
Боја: зелено-црна
Намена: За прскање површини со 9 режими на работа
Опис: 5-делен комплет прскалки: женски конектор 3/4, машки конектор 3/4, 1/2 брза спојка, 1/2 брза спојка со брава за вода, пиштол. Телото е изработено од висококвалитетна ABS пластика, високо отпорна на удари и падови. Има метална оклопна плоча за контрола на млазот. За полесна и поудобна работа, рачката е гумена и ергономски обликувана. Пиштолот има неколку начини на работа за подобро прилагодување на површината што се прска. Издржува статички притисок на вода до 7 бари.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Фитинзи
Бренд Беорол
Број на режим на работа 9
Занает Градинари, Хоби
Излез Машки “quick connect”
Материјал АБС

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За заштита на цревото при полевање на засадени површини Убодна Материј...
324 МКД
Заштеда 10%
360 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За поврзување на славина од 3/4" или 1/2" и црево Влез: Женски 3/4...
47 МКД
Sačuvano u omiljne
Фитинзи GSP1234
Намена: За поврзување две црева 1/2" и 3/4" Материјал: ABS ...
110 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За брзо поврзување на црева и адаптери Автоматско запирање на протокот на во...
70 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За прскање површини со прилагодлива јачина на млазот Материјал: ABS Излез: ...
280 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За прскање површини со прилагодлива јачина на млазот Материјал: ABS Излез: ...
90 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За поврзување на славина од 3/4" или 1" и црево Влез: Женски 3/4&q...
66 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Брзо поврзување на две градинарски црева или црева со брза спојка Материјал:...
50 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За поврзување на црева со три машки конектори Материјал: ABS Влез/Излез: Ма...
72 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За поврзување две црева од 3/4" Материјал: ABS Влез/излез: 3/4&qu...
88 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За брзо поврзување на црева и адаптери Без запирање на протокот на вода во с...
59 МКД
Заштеда 10%
66 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За брзо поврзување на црева и адаптери Без запирање на протокот на вода во с...
77 МКД
Пиштол за прскање 9 режим со комплет спојки
Пиштол за прскање 9 режим со комплет спојки
Фитинзи
498
Izaberi količinu
2
1